Turuncu Siyah ve Beyaz Griddy Büyük Harfli Genel Sivil Toplum SKA Facebook Gönderisi

Gönüllülerimizi Arıyoruz!

Sivil Alan Araştırmaları Derneği olarak, 2018 senesinden beri ifade, toplanma ve örgütlenme özgürlüğü ile birlikte, hak savunucularının desteklenmesi ve buna bağlı çeşitli destek mekanizmalarının yaratılması için çalışıyoruz. Bu bağlamda sivil alanın bir parçası olarak gördüğümüz kampüslerde; ifade, toplanma ve örgütlenme özgürlüğünün geliştirilmesi konusunda çalışmalar yürütüyoruz ve bu çalışmalara İstanbul’daki ofisimizde bizimle birlikte katkı sağlamak isteyen gönüllülerimizi arıyoruz!

Eğer siz de ;

-Öğrenci aktivizminin desteklenmesine, hak ihlallerinin görünür kılınmasına dair deneyim edinmek ya da var olan deneyimlerinizi bizimle paylaşmak,
-Medya taraması, raporlama, sosyal medya ve görünürlük ya da çeviri gibi alanlarda bizlere destek olmak istiyorsanız haftanın belirlediğiniz bir gününü ofisimizde geçirerek çalışmalarımıza katkı sunabilirsiniz.

Başvuru yapmak isteyenler; motivasyon mektuplarını ve CV’lerini info@civicspacestudies.org mail adresine; açıklama kısmına “KOD-GNL” yazarak başvurabilirler.

*Lisans öğrencilerinin başvuruları önceliklendirilecektir.

**Gönüllülerin yol ve yemek masrafları karşılanacaktır. Başvuranların, bir yıl boyunca haftanın kendi belirledikleri bir günde düzenli olarak gelmesi beklenir.

*** İki kişinin gönüllü başvurusu kabul edilecek ve başvuru sonuçları için e-posta adresiniz üzerinden iletişime geçilecektir.

Son başvuru tarihi: 27 Ocak 2023, Saat 17:00

tr_TRTurkish
tr_TRTurkish